Jak kupić dobry produkt Tradycyjnej Chińskiej Medycyny?

Popularność tradycyjnej Chińskiej Medycyny sprawia, że coraz chętniej sięgamy po produkty, które powstały w oparciu o założenia wywodzące się z medycyny Wschodu, jak również o oryginalne produkty.

Niestety popularność ta ma swoje złe – dla nas konsumentów – strony. Należą do nich zalewające rynek produkty o wątpliwej skuteczności i jakości a nawet podróbki oryginalnych marek działających na rynku. Jak zatem kupić dobry produkt? Na co zwrócić uwagę? 

Doświadczenie

Przede wszystkim istotne jest doświadczenie w branży. Jego wyznacznikiem jest przede wszystkim czas powstania firmy, ale także jej filozofia dotycząca produkcji i opracowywania receptur. Najlepsi na rynku współpracują z mistrzami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i uwzględniają ich wskazówki.

Własny surowiec 

Podstawą każdego produktu jest surowiec doskonałej jakości stąd warto wybierać firmy, które nie tylko produkują kosmetyki i suplementy, ale także kontrolują składniki od samego początku, czyli począwszy od ich uprawy.

Doskonała obsługa klienta

Najlepsze marki, które posiadają ugruntowaną pozycję na rynku inwestują także w jakość obsługi a sprzedawcy musza przejść szkolenie, by uzyskać możliwość współpracy z firmą. Przykładem takiego producenta jest firma Fohow, która większość swoich produktów sprzedaje poprzez sieć autoryzowanych przedstawicieli. Kupując u przedstawiciela mamy możliwość zadania dodatkowych pytań, które z pewnością nie pozostaną bez odpowiedzi.

Rzetelne informacje

Wielu podrzędnych producentów zachwala produkty Tradycyjne Medycyny Chińskiej jako lekarstwo na wszystkie choroby. Tymczasem są one bardzo ważnym wsparciem w różnego rodzaju terapiach, ale w Europie nie mają statusu leków. Nie powinny również być zamiennikiem terapii zaleconej przez lekarza.

Wiodący producent

Jednym z najlepszych producentów oferujących produkty Tradycyjnej Chińskiej  Medycyny jest firma Fohow. Swoją działalność prowadzi już niemal od pół wieku a na rynku europejskim działa od dwudziestu lat. Jego Przedstawicielstwo w Polsce to sklep e-fohow.pl.

Polecane produty to Cordyceps Feniks, Trzy Klejnoty Feniks, Perły Księżniczki.

Artykuł sponsorowany