Laktator elektryczny Tommee Tippee – czy jest niezbędny w opiece nad maluszkiem?

Jak zapewnić sobie sprawne i komfortowe ściągnięcie pokarmu? Jest na to sposób! Z pomocą przychodzi marka Tomme Tippee oferująca w swoim asortymencie laktatory elektryczne. Wyposażone w specjalny mechanizm, których łatwość obsługi zaskoczy niejedną kobietę. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom że to akcesorium powinno znajdować się na wyprawkowej liście każdej mamy. Nie tylko tej, która planuje powrót do pracy i chce dać możliwość karmienia butelką z naturalnym pokarmem innym osobom pod jej nieobecność, ale również tej, która chce pobudzić laktację.

Gdy trwałość napotyka na wygodę użytkowania

Laktator eleketryczny Made For Me marki Tomme Tippee to doskonały wybór dla mam, które poszukują urządzenia trwałego i niezawodnego, co łatwego w użytku. Jego dodatkowym atutem jest dyskrecja. Daje pełną swobodę odciągania pokarmu w dowolnym miejscu i momencie. Co więcej, jest cichy. A zatem można z niego korzystać nawet wtedy, gdy maluszek śpi, bez obaw o jego wybudzenie.

Dla kogo przeznaczony?

Laktator elektryczny Tomme Tippee to urządzenie do odciągania mleka, po które mogą sięgnąć kobiety planujące powrót do pracy, jak również te szukające sposobów na pobudzenie laktacji. Sprzęt okaże się także nieocenioną pomocą w procesie gromadzenia naturalnego pokarmu, w wyniku zastojów i nawałów mlecznych.

Główne cechy laktatora elektrycznego Tomme Tippee

Pośród licznych zalet, jakimi niewątpliwie wyróżnia się model Made For Me możemy wymienić łatwość obsługi. Urządzenie obsługuje się tylko jednym guzikiem. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów, zostało wyposażone w 5 trybów masażu oraz 9 ekspresowych ustawień, aby odciągać mleko i stymulować jego przepływ w zależności od potrzeb i własnych preferencji. Jego budowa jest prosta, składa się bowiem tylko z trzech części, co okazuje się niezwykle pomocne podczas mycia, sterylizacji czy montażu. To jednak nie koniec. Marka Tomme Tippee zadbała o najwyższy komfort pracy. Dlatego zaprojektowała specjalną muszlę z miękkiego silikonu ze charakterystycznymi wypustkami masującymi, które nie dość, że stymulują szybszy wypływ mleka to dodatkowo zwiększają wygodę jego ściągania. W przeciwieństwie do innych, konkurencyjnych laktatorów, marka Tomme Tippee nie wykorzystuje do produkcji szkodliwego bisfenolu A (BPA). A zatem, jego używanie jest bezpieczne zarówno dla dziecka, jak i mamy. Sprzedawany w komplecie z zasilaczem USB gwarantującym do 60 minut pracy. Działa także na baterie, co sprawia, że może być używany poza domem.