Redakcja spokojdziecka.pl

Witamy na blogu spokojdziecka.pl, poniżej przedstawiamy autorów, którzy dokładnie i przemyślanie dodają wpisy na naszą stronę.

Emilia Marciniszyn

Cześć! Jestem Emilia. Studiuję pedagogikę i dietetykę, na życie patrzę przez różowe okulary, ale widzę więcej kolorów. Zawsze w swoich tekstach starannie podchodzę do tematu i staram się przedstawiać wyjścia nawet z najgorszych sytuacji. Kocham pracę z dziećmi, a zwłaszcza z tymi najmłodszymi. Staram się od jakiegoś czasu odbywać praktyki w gabinecie logopedy i tam pomagać najmłodszym. Ciągła nauka i dodatkowe przyswajanie wiedzy pozwala mi dzielić się zdobytą wiedzą z czytelnikami.

Krzysztof Bojanowski

Cześć! Jestem Krzysztof. Pasjonuję się medycyną, zdrowym trybem życia i funkcjonowaniem organizmu. Jestem na ostatnim roku fizjoterapii, kocham przekazywać swoją wiedzę w swoich tekstach. Jednocześnie ukończyłem stomatologię na uniwersytecie medycznym, dlatego moja wiedza pozwala rozwiać wiele wątpliwości na różne tematy związane ze zdrowiem. Cały czas szukam ciekawych i pożądanych faktów, które pomogą czytelnikom.